KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Firmamız usullerine uygun bir şekilde helal et kesiyor ve sizlerin damak zevkinize sunuyor.
Canlı hayvan satışlarımız kilo hesabı ile satılmakta, et satışımız ise toptan veya perakende olmaktadır. Lokanta bölümümüz bahçe ve salon kısımlarıyla faaliyet göstermektedir.
Canlı hayvan bölümünde; koyun, keçi, koç, kuzu, dana düve, deve bulunmaktadır.
Kasap şarküteri bölümünde; dana, koyun, kuzu, keçi, deve, ve tavuk eti (tavuk hariç) kendi mezbahamızda kesilerek taze bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.
Lokanta bölümümüzde; pirzola, biftek, köfte, kebap, yürek, ciğer ve tavuk çeşitleri mevcuttur.
İşinde uzman çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Politikamız;
Müşterilerimizin temel ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak,
Hatasız, verimli ve hızlı çalışmak,
Kalite yönetim sisteminin sürekli gelişmesini sağlamak,
Çalışanlara gerekli eğitimleri sağlamak,
Sağlık ve gıda hijyen kurallarına uygun bir çalışma ortamı hazırlamaktır.

Et mangal, piknik keyfi, grup toplantılarınızı, cemiyetlerinizi yapma olanağı bulacağınız tesisimizde doğa ile baş başa kalabilecek,
temiz havasını soluyup sevdikleriniz ile güzel vakit geçirme şansını elde edebileceksiniz.

TESİSLERİMİZ
Tesislerimiz 13.000 m2 alan üzerine inşa edilmiş olup, 2000 küçükbaş, 500 büyükbaş hayvan kapasitesine sahiptir. Mezbahanemizde aynı anda 50 adet büyükbaş hayvan uzman kadromuzla İslami usullere uygun olarak kesilebilir.
Adak kurbanlarınız ücretsiz kesilmektedir (Kurban bayramı hariç) Kurban bayramında ise kasaplarımız Afyon ve Konya’dan kurban bayramına özel olarak getirilmekte ve şirketimizin belirlediği uygun bir fiyata kesim yapmaktadırlar.
KENDİN PİŞİR KENDİN YE
Et-mangal lokantamızda tüm et çeşitlerinin yanında kendi imalatımız olan köfte ve kebabımızı ister bahçemizde ister salonumuzda piknik keyfiyle kendiniz pişirip yiyebilirsiniz.
PASTA&CAFE VE SEMAVER ÇAY SALONU
Firmamız Pasta&Cafe bölümü ile artık hizmetinizde. Restore edilen semaver kulemizin alt katında pasta çeşitleri,tereyağlı baklavalar ve su böreği,türk kahvesi,aromalı türk kahveleri,yöresel kahvelerle siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Ailenizle, iş çevrenizle, dostlarınızla son derece keyifli ve sıcacık vakit geçirebileceğiniz harika bir atmosfere sahip olup; aynı zamanda da tazecik ve tertemiz etlerinizi zevkle ızgara yapabileceğiniz bir mekandır. Etin en güzeli mangalda olur, mangalın en güzeli Konyalı Et Mangal’da yapılır.